ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice, Polska, Unia Europejska biuro@szpitale-polskie.pl

O Nas

Pacjencie, jesteśmy tu dla Ciebie. Bezpłatnie udzielimy Ci świadczeń, których potrzebujesz.

Szpitale Polskie S.A. to firma powołana do zarządzania szpitalami realizującymi usługi medyczne w ramach środków publicznych. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim potrzebującym należytej pomocy medycznej. Pragniemy pokazać, ze dobre i skuteczne leczenie jest możliwe.

Działamy profesjonalnie i nowocześnie. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu z powodzeniem zarządzamy i restrukturyzujemy podmioty medyczne. W odpowiedzi na potrzeby pacjentów stale rozwijamy ofertę medyczną i dążymy do realizacji usług na najwyższym poziomie. Aby zapewnić wysokie standardy leczenia inwestujemy w rozwój placówek i indywidualnie podchodzimy do każdego potrzebującego.

W procesach decyzyjnych zostaje zastosowany najlepszy z możliwych wariantów, zgodny z aktualną wiedzą i bieżącym zapotrzebowaniem szpitali. Taki system pracy pozwala na przewidywalność i optymalizację niezbędnych nakładów.

Dbamy, by w naszych szpitalach panowały przyjazne i bezpieczne warunki pobytu.  Ponadto, stawiamy na życzliwą atmosferę i wzajemny szacunek.