ODDZIAŁ KARDIOLOGICZNY W SZPITALU POLSKIM W SZTUMIE OTRZYMAŁ KONTRAKT OD NFZ

Szpital_Sztum_17B

Dnia 6 marca 2017 Oddział Kardiologiczny Szpitala Polskiego w Sztumie otrzymał od Narodowego Funduszu Zdrowia informację o zdobyciu kontraktu na świadczenie usług z zakresu Kardiologii i Procedur Hemodynamicznych (Kardiologia Inwazyjna).

Jest to świetna wiadomość dla mieszkańców Powiatu Sztumskiego i okolic. Dzięki pozytywnej decyzji NFZ od 1 kwietnia 2017 roku uzyskają oni długo oczekiwany dostęp do planowanego leczenia z zakresu kardiologii, blisko ich miejsca zamieszkania. Dzięki kontraktowi Szpital będzie miał szansę na wcześniejsze wykrycie i zaplanowanie leczenia wielu schorzeń układu krążenia.

Chciałbyś skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy dostępni dla naszych Pacjentów w dwóch placówkach – wybierz najlepszą dla siebie i skontaktuj się z nami!

DRAWSKO - POMORSKIE

SZTUM