Kierownik Apteki Szpitalnej – Sztum

Kierownik Apteki Szpitalnej Szpitale Polskie S.A. Szpital w Sztumie, pomorskie

Szpitale Polskie S.A. firma działająca w obszarze ochrony zdrowia (www.szpitale-polskie.pl) prowadząca zakład leczniczy o nazwie Szpital Polski Sztum w Sztumie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Kierownika Apteki Szpitalnej

Opis stanowiska

·       Zarządzanie Apteką Szpitalną, organizacja pracy podległego personelu, zaopatrywanie, zamawianie, przyjmowanie, wydawanie, przechowywanie, oznakowanie i tożsamość produktów leczniczych i wyrobów medycznych, sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych oraz udzielanie informacji o lekach,

Wymagania

  • Tytuł magistra farmacji, z prawem wykonywania zawodu.
  • Pięcioletni staż pracy w zawodzie.
  • Samodyscyplina oraz umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność, odpowiedzialność i pełne zaangażowanie.
  • Znajomość obsługi komputera

Kandydatom oferujemy pracę w przyjaznym środowisku, elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań, realizację interesujących zadań, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie cennej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

CV oraz list motywacyjny proszę kierować na podany adres e-mailowy: sekretariat-sztum@szpitale-polskie.pl

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o poniższej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.(Dz.U. nr 133, poz.883).

Close Menu