Pomoc Apteczna

Pomoc apteczna Szpitale Polskie S.A. Szpital w Sztumie, województwo pomorskie

Szpitale Polskie S.A. firma działająca w obszarze ochrony zdrowia (www.szpitale-polskie.pl) prowadząca zakład leczniczy w Sztumie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Pomoc apteczna

Wymagania wobec kandydata/kandydatki:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, obowiązkowość, rzetelność, komunikatywność,
  • znajomość środowiska MS Office,
  • preferowane doświadczenie zawodowe i/lub znajomość gospodarki magazynowej.

Kandydatom oferujemy pracę w prężnym zespole, realizację interesujących zadań, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie cennej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie procesu obrotu produktami leczniczymi w Szpitalu,
  • pomoc przy przyjmowaniu i rozładowaniu dostaw produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz materiałów opatrunkowych,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego oraz czuwanie nad ich prawidłowością,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych.

CV i list motywacyjny proszę kierować na podany adres e-mailowy.

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.(Dz.U. nr 133, poz.883).

Close Menu