Pracownik Administracyjny

Drawskie Centrum Specjalistyczne

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Drawskie Centrum Specjalistyczne

Ogólny zakres obowiązków:

  • prowadzenie działań administracyjnych, związanych z działem technicznym Drawskiego Centrum Specjalistycznego
  • realizacja zakupów aparatury i sprzętu medycznego
  • prowadzenie ewidencji materiałowej
  • przygotowania przetargów i realizacja zamówień wynikających z postępowań przetargowych

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office
  • bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • zdolność samodzielnej pracy,
  • samodzielność, uporządkowanie i metodyczny sposób działania, odpowiedzialność oraz lojalność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w obszarze ochrony zdrowia będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodatkowe informacje:

  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • po zakończeniu procedury nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • oferty należy składać drogą elektroniczną na adres e-mail sekretariat-drawsko@szpitale-polskie.pl
  • termin składania ofert do 25.02.2020r.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że:

  • administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie jest Szpitale Polskie Spółka Akcyjna ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice , Drawskie Centrum Specjalistyczne z siedzibą przy ul. B. Chrobrego 4, 78-500 Drawsko Pomorskie
  • administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować tel. (94) 3630341 sekretariat-drawsko@szpitale-polskie.pl
  • Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze na podstawie( art. 6 ust.lit.c) w/w Rozporządzenia
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do :

– dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania , sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia swoich danych, a także – w przypadkach przewidzianych prawem –  prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych,

– wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego Rozporządzenia tj, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

  • Podanie danych w zakresie wymaganym obowiązującymi przepisami prawa jest obowiązkowe . W pozostałych przypadkach podawanie danych osobowych ma charakter dobrowolny.
  • Odbiorcą Pana/i danych osobowych będą podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa.
  • Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych , w tym przepisów archiwalnych.
  • Pana/i dane osobowe nie będą poddawane profilowaniu, o czym stanowi art. 22 Rozporządzenia.

Close Menu
Drogi użytkowniku, prosimy o zapoznanie się z naszymi informacjami dotyczącymi
Ważna informacja
Akceptuje
Ok, I Agree