Technik Farmacji

Technik farmacji Szpitale Polskie S.A. Szpital w Sztumie , pomorskie

Szpitale Polskie S.A. firma działająca w obszarze ochrony zdrowia (www.szpitale-polskie.pl) prowadząca zakład leczniczy o nazwie Szpital Polski Sztum w Sztumie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Technik Farmacji w Aptece Szpitalnej

Wymagania wobec kandydata/kandydatki:

  • wykształcenie – średnie zawodowe (dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe),
  • preferowane doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, obowiązkowość, rzetelność, komunikatywność.
  • znajomość środowiska MS Office

Kandydatom oferujemy wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań, realizację interesujących zadań, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie cennej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie leków recepturowych w granicach uprawnień zawodowych,

·         wydawanie do apteczek oddziałowych produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz materiałów opatrunkowych.

  • przyjmowanie dostaw produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz materiałów opatrunkowych
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego oraz czuwanie nad ich prawidłowością.
  • uzupełnianie posiadanej wiedzy zawodowej w systemie samokształcenia oraz poprzez      udział w doskonaleniu zawodowym

CV, list motywacyjny wraz ze zdjęciem proszę kierować na podany adres e-mailowy: sekretariat-sztum@szpitale-polskie.pl

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o poniższej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.(Dz.U. nr 133, poz.883).

Close Menu