Zaproszenie do składania ofert na zakup produktów leczniczych i pielucho majtek

Zaproszenie do składania ofert na zakup produktów leczniczych i pielucho majtek.

Szanowni Państwo,

Szpitale Polskie S.A. z siedzibą w Katowicach, zapraszają do składania ofert w konkursie na zakup produktów leczniczych i pielucho majtek szczegółowo określonych w załączniku.

Ofertę sporządzoną w języku polskim należy złożyć drogą elektroniczną do dnia 23.10.2020 r. do godz. 15:00 na adres :

Ul. Ligocka 103

Adres e-mail:  pzdrada@szpitale-polskie.pl   lub   biuro@szpitale-polskie.pl

Aktualizacja z dnia 21.10.2020r:

• Termin składania ofert został przesunięty z dnia 23.10.2020r. na 27.10.2020r. do godz. 10:00.
  • Dopuszczamy składanie ofert częściowych oraz wydzielanie pozycji z poszczególnych kategorii.
  • Zmiany w kategorii Pielucho majtki:
    • zmieniono pozycje 3: – Pieluchy anatomiczne o chłonności min. 2800 g , zabezpieczone folią zewnętrzną nieprzepuszczającą wilgoci z wskaźnikiem wilgotności i anatomicznie uformowanym wkładem chłonnym o długości min. 69 cm z wbudowanymi wewnątrz zakładkami zabezpieczającymi przed wyciekiem na boki. Do oferty dołączona karta danych technicznych producenta gotowego wyrobu wg ISO 11948-1.

ZAŁĄCZNIKI: